Корм для собак Monge Monoprotein Solo Venison 150 g 1 шт
Закрити
Шапка
Monge Monoprotein Solo Venison 150 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Monoprotein Solo Venison 150 g 1 шт
Вологий корм Monge Dog Solo, для дорослих собак, 100 оленина, 150 г | 91 грн. |
Корм Monge Monoprotein Dog Solo Deer вологий монопротеїновий з оленіною длПовноцінний монопротеїновий вологий корм у вигляді паштету з оленини для дорослих собак. Збалансований та поживний раціон, як... щеий забезпечить всіма необхідними нутрієнтами та енергією улюбленців, які схильні до алергічних реакцій, адже містить лише один вид тваринного білка. Чому варто придбати? Для виробництва використовуєтьс Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 91 грн. |
Монопротеїновий паштет з олениною для собак Monge Monoprotein Dog Solo Onl | 91 грн. | Продавець: Do.Little |
Консервований корм Monge Monoprotein Dog Solo Only Deer – монопротеїновий | 91 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Вологий корм Monge Dog Solo 100 оленина 150 г 70014175 | 91 грн. | Продавець: AFP |
Серія Monge Monoprotein
від 83 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 70 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо курки (65%), горошок (4,2%), суперпреміум
від 124 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо яловичини (70%), мінеральні речовини, суперпреміум
від 91 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо буйвола, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (65%), морква (4,2%), суперпреміум
від 140 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (70%), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо курки (70%), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 150 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 180 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик 100%, злаки (рис 4.2%), яблуко 4.1%, клас: суперпреміум
від 116 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курча 100%, злаки (рис 4.2%), ананас 4.1%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо кролика 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо індички 100%, злаки (рис 4.2%), сухий екстракт апельсина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо яловичини, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо кролика 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо яловичини, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 90 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% свинина, 29% бульон, 20% рубец, сафлоровое масло, клас: суперпреміум
від 84 грн.
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 66% (30% баранина), бульйон 28%, картопля 5%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 65% (30% дичину), макарони 5%, брусниця 2%, бульйон, клас: суперпреміум
від 94 грн.
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 72% (30% яловичина), бульйон 27%, клас: суперпреміум