Корм для собак Monge Monoprotein Solo Tuna 150 g 1 шт
Закрити
Шапка
Monge Monoprotein Solo Tuna 150 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Monoprotein Solo Tuna 150 g 1 шт
Усі ціни 7 →Вологий корм Monge Dog Solo, для дорослих собак, 100 тунець, 150 г | 91 грн. |
Вологий корм для собак Monge Dog Solo з тунцем, 150 г (8009470014168)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 91 грн. |
Вологий корм для собак Monge Dog Solo з тунцем, 150 г (8009470014168) | 91 грн. |
Корм Monge Monoprotein Dog Solo Tonno вологий з тунцем для дорослих собакДодаткове монопротеїнове харчування для дорослої собаки. Смачні паштети зі свіжого тунця найвищої якості, з додаванням вітамі... щенного комплексу а, Е і Д3. Смачний рецепт без консервантів, барвників і без глютену. Інгредієнти: св Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 91 грн. |
Монопротеїновий паштет з тунцем для собак Monge Monoprotein Dog Solo Tuna | 91 грн. | Продавець: Do.Little |
Консервований корм Monge Monoprotein Dog Solo Tuna – монопротеїновий паште | 91 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Вологий корм для собак Monge Dog Solo 100 тунець 150 г 70014168 | 91 грн. | Продавець: AFP |
Серія Monge Monoprotein
від 116 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курча 100%, злаки (рис 4.2%), ананас 4.1%, клас: суперпреміум
від 70 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (65%), морква (4,2%), суперпреміум
від 91 грн.
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо кролика 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо індички (70%), суперпреміум
від 180 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо індички 100%, злаки (рис 4.2%), сухий екстракт апельсина, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо курки (70%), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо яловичини, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо курки (65%), горошок (4,2%), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо яловичини (70%), мінеральні речовини, суперпреміум
від 150 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо буйвола, суперпреміум
від 83 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 124 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 140 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо кролика 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо яловичини, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 90 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% свинина, 29% бульон, 20% рубец, сафлоровое масло, клас: суперпреміум
від 84 грн.
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 66% (30% баранина), бульйон 28%, картопля 5%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 65% (30% дичину), макарони 5%, брусниця 2%, бульйон, клас: суперпреміум
від 94 грн.
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 72% (30% яловичина), бульйон 27%, клас: суперпреміум