Корм для собак Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 2.5 кг
Фото 5 |
Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 2.5 kg 2.5 кг15 кг |
|
До складу входять добірні гіпоалергенні джерела білка тваринного походження, що дозволяє легко виключити з раціону інгредієнти, що викликають алергію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 2.5 кг
Усі ціни 12 →Сухий корм Monge Dog All breeds Adult, для дорослих собак усіх порід, ялов | 890 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult яловичина з рисом 2,5 кг (Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 890 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult яловичина з рисом 2,5 кг ( | 890 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult яловичина з рисом 2.5 кг (2.5 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 890 грн. |
Корм Monge Monoprotein All breeds Adult Manzo сухий з яловичиною для доросMONGE SPECIALITY LINE ALL BREEDS ADULT MONOPROTEIN BEEF & RICE - це повноцінний збалансований раціон для дорослих собак всіх... щепорід з особливими потребами. До складу входять добірні гіпоалергенні джерела білка тваринного походження, що дозволяє легко виключити з раціону інгредієнти, що викликають алергію, що дозволяє легко виключити з раціону інгредієнти, що викликають алергію. Яловичина і рис є джерелами легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 890 грн. |
ще 7 пропозицій
Серія Monge SpecialityПорівняти в таблиці →
від 990 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 799 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 3 327 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, рис, клас: суперпреміум
від 2 350 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 590 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, рис, клас: суперпреміум
від 420 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 3 570 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: качка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 2 450 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 920 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, клас: суперпреміум
від 4 450 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: кролик, злаки, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: форель, коричневий рис 15%, тваринний жир, кукурудза, картопля, клас: суперпреміум
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, рис, кукурудза, буряковий пульпа, риба, жир, клас: суперпреміум
від 4 250 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, злаки, масло лосося, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 4 350 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, рис 15%, жир, кукурудза, картопляний білок, картопля 4%, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, рис, кукурудза, буряковий пульпа, риба, жир, клас: суперпреміум
від 4 300 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 010 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, рис 15%, жир, кукурудза, картопляний білок, картопля 4%, клас: суперпреміум
від 788 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice
Ціни на Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 2.5 кг | від 890 грн. | 13 пропозицій | ||
Monge Speciality Adult All Breed Beef/Rice 15 кг | від 3 327 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 873 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 744 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо лосося, картопля, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 898 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир птиці, рибне борошно, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 895 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: курка, рис, клас: суперпреміум
від 782 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 783 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 985 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 1 040 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 731 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум