Ваги Monte MT- 6021
Monte MT- 6021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT- 6021
Усі ціни 15 →Весы кухонные Monte MT-6021 | 621 грн. |
Ваги кухонні Monte MT-6021 | 608 грн. |
Ваги кухонні електронні Monte MT-6021 | 608 грн. |
Кухонные весы Monte MT-6021 | 588 грн. |
Вага кухонна Monte MT-6021 | 555 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →