Ваги Monte MT-6013-4
Monte MT-6013-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-6013-4
Monte 6013-4-MT | 413 грн. |
Ваги підлогові електронні скло Monte MT-6013-4 | 599 грн. |
Ваги підлогові 180кг 6013-4 mt ТМMonte | 720 грн. |
Ваги для підлоги Monte 6013-4-MT 180 кг | 525 грн. |
Модификації Monte MT-6013-4
Ціни на Monte MT-6013-4 |
---|---|---|---|---|
Monte MT-6013-1 | від 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Monte MT-6013-3 | від 413 грн. | 9 пропозицій | ||
Monte MT-6013-4 | від 413 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-6013-2 | від 414 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →