Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   Monte

Машинка для стрижки Monte MT-5064T

Фото - Машинка для стрижки волосся Monte MT-5064T
Monte MT-5064T
зелений чорний
Колір
Основне призначеннямашинка для стрижки
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)4 шт. / 3, 6, 9 і 12 мм /
Характеристики
Довжина стрижкидо 12 мм
Регулювання довжини ножа
Матеріал /покриття лезтитанове
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Додатково у комплектіножиці
гребінець
Матеріал корпусапластик
Петля для підвішування
Офіційний сайтmonte.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.

Купити Monte MT-5064T

Усі ціни 7 →

Машинка для стрижки (тример) Monte MT-5064 T

Призначення: машинка для стрижки голови / Потужність: 15 Вт / Кількість насадок: 4 / Матеріал лез: сталь
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
583 грн.

Машинка для стрижки (тример) Monte MT-5064 T

Призначення: машинка для стрижки голови / Потужність: 15 Вт / Кількість насадок: 4 / Матеріал лез: сталь
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
578 грн.

Машинка для стрижки Monte MTT-5064 (MT-5064T)

Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
633 грн.

Машинка для стрижки волосся Monte (MT-5064T)

Маркетплейс: Rozetka.ua  DimPosud З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
878 грн.

Машинка для стрижки Monte MT-5064T 15 Вт, титанові леза, 4 насадки 3–12 мм, мережеве живлення, чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  HomeSun З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
839 грн.

Машинка для стрижки волосся MONTE MT-5064T

Маркетплейс: Rozetka.ua  DT_Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
769 грн.

Машинка для стрижки MONTE MT-5064 Т

Маркетплейс: Rozetka.ua  AMT Household Appliances З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
600 грн.

Динаміка цін на Monte MT-5064T

Модификації Monte MT-5064T

Ціни на Monte MT-5064T
Monte MT-5064C від 578 грн.10 пропозицій
Monte MT-5064T від 578 грн.7 пропозицій