Стайлер Monte MT-5160B
Monte MT-5160B жовтий оранжевий |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5160B
Усі ціни 6 →Вирівнювач волосся Monte MT-5160 Orange MT-5160 B black/orange | 389 грн. |
Випрямляч для волосся Monte RMT-5160B 60 Вт помаранчевий | 535 грн. |
Випрямляч для волосся Monte RMT-5160B 60 Вт помаранчевий | 581 грн. |
Щипці для волосся MONTE MT-5160В | 400 грн. |
Випрямляч для волосся MONTE MT-5160 B | 414 грн. |
Випрямляч для волосся Monte RMT-5160B 60 Вт помаранчевий | 572 грн. |
Модификації Monte MT-5160B
Ціни на Monte MT-5160B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5160Y | від 414 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-5160B | від 389 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →