Стайлер Monte MT-5161B
Monte MT-5161B бежевий бірюзовий |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5161B
Вирівнювач волосся Monte MT-5161 Beige MT-5161 B black/beige | 419 грн. |
Випрямляч для волосся Monte RMT-5161B 60 Вт бежевий | 623 грн. |
Випрямляч для волосся (прасочка/щипці) Monte (MT-5161 Beige) | 634 грн. |
Випрямляч для волосся MONTE MT-5161 B | 442 грн. |
Модификації Monte MT-5161B
Ціни на Monte MT-5161B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5161B | від 419 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-5161T | від 412 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →