Стайлер Monte MT-5158W
Monte MT-5158W |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5158W
Усі ціни 7 →Monte 5158-W-MT | 391 грн. |
Гофре Monte MT-5158W MT-5158-W чор-біл | 395 грн. |
Плойка-гофре Monte MT-5158 W | 391 грн. |
Гофре для волосся Monte RMT-5158 | 560 грн. |
Щипці Гофре для волосся Monte (MT-5158W) | 572 грн. |
Щіпці гофре для волосся MONTE MT-5158 W | 391 грн. |
Гофре для волосся Montel RMT-5158 | 523 грн. |
Модификації Monte MT-5158W
Ціни на Monte MT-5158W |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5158W | від 391 грн. | 7 пропозицій | ||
Monte MT-5158T | від 379 грн. | 7 пропозицій | ||
Monte MT-5158R | від 379 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →