Електрочайник Morphy Richards Illumination Jug 108020 чорний (108020)
Фото 16 |
Morphy Richards Illumination Jug 108020 білий чорний |
|
Підстава з поворотом на 360 градусів. Синє підсвічування під час кип'ятіння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Illumination Jug 108020 чорний
Електрочайник Morphy Richards Illuminated Jug 108020 | 3 124 грн. |
Електрочайник Morphy Richards Illumination Black 108020 | 2 785 грн. |
Электрочайник Morphy Richards Illumination Black 108020 | 2 781 грн. |
Електрочайник Morphy Richards Illumination Black 108020 | 2 775 грн. |
Модификації Morphy Richards Illumination Jug 108020
Ціни на Morphy Richards Illumination Jug 108020 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Illumination Jug 108021 білий | від 3 421 грн. | 1 пропозиція | ||
Morphy Richards Illumination Jug 108020 чорний | від 2 775 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →