Електрочайник Morphy Richards Evoke 104406 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Morphy Richards Evoke 104406 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Evoke 104406 нержавіюча сталь
Електрочайник Morphy Richards Evoke METAllic Jug 104406 | 3 639 грн. |
Електрочайник Morphy Richards Evoke Metallic Jug 104406 | 3 649 грн. |
Электрочайник Morphy Richards Evoke Metallic Jug 104406 | 3 645 грн. |
Додаткові функції і можливості електрочайника Morphy Richards Evoke 104406:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
Модификації Morphy Richards Evoke 104406
Ціни на Morphy Richards Evoke 104406 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 104409 білий | від 2 526 грн. | 3 пропозиції | ||
Morphy Richards Evoke 104406 нержавіюча сталь | від 3 639 грн. | 3 пропозиції | ||
Morphy Richards Evoke 104405 чорний | від 2 536 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →