Машинка для стрижки Moser Chrom2Style 1877-0051
Відео 1Фото 4 |
Moser Chrom2Style 1877-0051 |
|
Досить сучасний, універсальний та комфортний в експлуатації тример для бороди, позиціонується популярним німецьким виробником у верхньому ціновому діапазоні. Насамперед важливо зазначити те, що в комплектації моделі передбачено шість насадок з різною фіксованою довжиною: 1.5 мм, 3 мм, 4.5 мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм. Отримання чистого зрізу, а також пристойна продуктивність досягаються завдяки високій частоті електромотора (до 5300 об/хв) і широкому захопленню 46 мм.
Живиться тример для бороди Moser 1877-0051 від власного акумулятора великої ємності, який забезпечує йому аж до 2 годин безперервної роботи, в той час як сама заряджається за 1.2 години. Міцний полімерний корпус чорного кольору однаково зручний для утримання як правої, так і лівої долоні рукою, при цьому він не боїться слабких необережних ударів. За рахунок невеликої маси інструменту (270 грам) в процесі роботи кистьові та ліктьові суглоби не перенапружуються і руху руки не сковуються. Ножі, виготовлені з легованої хромом нержавійки, не вступають в реакції з сольовими розчинами, тому сміливо відмиваються водою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Купити Moser Chrom2Style 1877-0051
Усі ціни 11 →Машинка для стрижки Moser Chrom2Style Blending Edition 1877-0052 | 5 400 грн. |
Moser Pro Chrom2Style Blending Edition 1877-0052 професійний прилад для во | 5 100 грн. |
Машинка для стрижки Moser Chrom2Style 1877-0050 | 6 532 грн. |
Машинка для стрижки Moser Chrom2Style Blending Edition (1877-0052) 1877-00 | 5 368 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Moser Chrom2Style 1877 | 6 232 грн. |
Працюю цією машинкою пів року в салоні на потоці. У порівнянні з першою версією друга краще у всьому. Акумулятор потужніший, двигун на зразок такий самий, ножі краще. в салоні беріть, не пошкодуєте. Недоліків немає користуюся Moser Chrom2Style 1877-0051 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |