Тример для бороди Moser Primat Mini 1411-0052
Відео 1Фото 2 |
Moser Primat Mini 1411-0052 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moser Primat Mini 1411-0052
Машинка для стрижки тварин Moser Primat Mini 1411-0052 | 1 150 грн. |
Триммер для бороды и усов Moser Primat Mini 1411-0052 | 1 826 грн. |
Машинка для стрижки Moser Primat Mini 1411-0052 (Titan) [48082] | 1 411 грн. |
Тример для бороди та вусів Moser Primat Mini 1411-0052 | 1 820 грн. |
Машинка для стрижки Moser Mini 1411-0052 (сірий) | 1 690 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →