Тример для бороди Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051
Відео 4Фото 2 |
Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051
Машинка для окантовки Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051 | 4 200 грн. |
Машинка для окантування Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051 | 4 900 грн. |
Машинка для стрижки Moser Li+Mini Pro2 1588-0050 (бронзовий) | 6 800 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості машинки для стрижки волосся Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051:
- Габарити — 138х32х34 мм
- 3 швидкісних режими
- Масло і щіточка для чищення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →