Тример для бороди Moser T-CUT 1591-0070
Відео 1Фото 3 |
Moser T-CUT 1591-0070 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moser T-CUT 1591-0070
Усі ціни 8 →Машинка для окантовки Moser T-Cut 1591-0070 | 3 250 грн. |
Тример для бороди та вусів Moser 1597 T-Cut | 5 547 грн. |
Тример Moser T-Cut HT00012 | 4 390 грн. |
Машинка для стриження Moser T-Cut 1591 1591-0070 | 3 500 грн. |
Триммер для бороды и усов Moser 1597 T-Cut | 5 553 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості машинки для стрижки волосся Moser T-CUT 1591-0070:
- В комплекті щіточка для чищення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →