Рація Motorola R7 UHF Capable (MDH06RDN9WA2AN)
Відео 3Фото 8 |
Motorola R7 UHF Capable |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motorola R7 UHF Capable
Усі ціни 6 →Портативна рація Motorola R7 UHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA502CEG 2200 ( | 32 908 грн. |
Портативная рация Motorola R7 UHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA502CEG 2200 | 29 028 грн. |
Портативна рація Motorola R7 UHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA502CEG 2200 ( | 33 726 грн. |
Motorola R7 UHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA502CEG 2200 (ГРР00001708) грр0 | 33 726 грн. |
Motorola Портативна рація Motorola R7 UHF NKP BT WIFI GNSS CAPABLE PRA502C | 33 726 грн. |
Радіостанція цифрова портативна Motorola MOTOTRBO R7 UHF NKP BT WIFI GNSS | 33 726 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →