Моторне мастило Motul Specific DEXOS2 5W-30 5 л
Motul Specific DEXOS2 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motul Specific DEXOS2 5W-30 5 л
Усі ціни 8 →Моторное масло Motul Specific dexos2 SAE 5W30 (5л.) 860051 | 2 778 грн. |
Олива моторна 100 синтетична MOTUL Specific Dexos2 5W-30, 5л (860051) (102 | 2 790 грн. |
Моторнa оливa MOTUL Specific DEXOS2 5W-30 (5 літрів) 860051/102643 | 2 645 грн. |
Масло моторное MOTUL SPECIFIC DEXOS2 5W-30 (Канистра 5л) 102643 | 2 879 грн. |
MOTUL 860051 | 2 675 грн. |
ще 3 пропозиції
Хороша олія, пахне апельсинами, змінювала вже 4 рази, кожні 10000, мотор F14D4. Робив регулювання клапанів, все чисто, як нове, і зірочки при запуску перестали гуркотіти в холодну погоду. До цього було інше масло, пробіг 78 000, автомобіль ЗАЗ Ланос з акпп. Всі У Європі напевно дешевше |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості моторного мастила Motul Specific DEXOS2 5W-30 5L:
- Сумісно з двигунами, що працюють на біодизелі
Модификації Motul Specific DEXOS2 5W-30
Ціни на Motul Specific DEXOS2 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul Specific DEXOS2 5W-30 1 л | від 544 грн. | 6 пропозицій | ||
Motul Specific DEXOS2 5W-30 5 л | від 2 645 грн. | 8 пропозицій |