Спальний мішок Mountain Equipment Helium Solo Reg
Mountain Equipment Helium Solo Reg легкийпух |
|
Розрахований на зріст до 185 см
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mountain Equipment 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mountain Equipment.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mountain Equipment Helium Solo Reg
Усі ціни 10 →Спальний мішок Mountain Equipment Helium Solo Down Reg RZ Cosmos ME-003546 | 8 777 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Helium Solo Down Regular RZ Majolica Blu | 11 234 грн. |
Спальник Mountain Equipment Helium Solo Down Reg Cosmos R правий (1053-ME- | 8 777 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Helium Solo Down Reg LZ Cosmos ME-003546 | 8 777 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Helium Solo Down Reg LZ Majolica Blue ME | 11 234 грн. |
ще 5 пропозицій
Розміщення блискавки:
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →