Спальний мішок Mountain Equipment Xero 550 XL
Фото 6 |
Mountain Equipment Xero 550 XL |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mountain Equipment 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mountain Equipment.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mountain Equipment Xero 550 XL
Спальний мішок Mountain Equipment Xero 550 Down XL LZ True Red ME-20710.04 | 21 826 грн. |
Спальник Mountain Equipment Xero 550 Down XL L лівий True Red (1053-ME-207 | 21 826 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Xero 550 Down XL RZ True Red ME-20710.04 | 21 826 грн. |
Спальник Mountain Equipment Xero 550 Down XL R правий True Red (1053-ME-20 | 21 826 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →