Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кавоварки й кавомашини   /   Mova

Кавоварка Mova S20 Pro

Фото - Кавоварка Mova S20 Pro
Відео 2Фото 29
Mova S20 Pro
Колір
Типеспресо (ріжкова)
Вбудована кавомолка+
Кавав зернах
мелена
Програми і регулювання
Режимилунго
подвійний еспресо
cold brew
Приготування молочних напоївручне
Регулюванняступінь помелу зерна / 34 ступеня /
міцність напою
температури
тиску пари
Характеристики
Порцій за 1 раз2 шт.
Резервуар для води2.8 л
Об'єм кавомолки250 г
Резервуар для молока
Функції та можливостісенсорний дисплей
2 бойлера
термометр
манометр
Тиск20 бар
Інше
Діаметр ріжка58 мм
Споживана потужність3200 Вт
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Автоматична система спінювання молока. Панель із повнокольоровим екраном і подвійним світлодіодним дисплеєм PanoramaTouch. Інтелектуальна система NTC+PID Smart Heat.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Mova S20 Pro

Усі ціни 6 →

Кавомашина Mova S20 Pro silver DEKSS20PROS

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
25 093 грн.

Кавоварка еспресо MOVA S20 Pro срібляста (S20 Pro)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
45 319 грн.

Кавомашина Mova S20 Pro black DEKSS20PROC

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
31 370 грн.

Кавоварка MOVA S20 Pro Black (S20 Pro-BL)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Кавомашина Mova S20 Pro Black (S20PROBLACK)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Wilter З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
26 799 грн.

Кавомашина Mova S20 Pro Silver (S20PROSILVER)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Wilter З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Mova S20 Pro

Відеоогляди