Кавоварка De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B чорний
Відео 2Фото 6 |
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B чорний білий чорний |
|
Кавовий автомат компанії De'Longhi - це представник початкової лінійки Magnifica 2023 випуску. Модель з доповненням Start у назві є одним із старших рішень серії, на підтвердження чого передбачає як зручну сенсорну панель управління, так і автоматичних капучинаторів Latte Crema Hot. У комплектацію входить молочник, в який потрібно додавати сировину для збивання молочної піни.
Кавомашина De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B має 4 програми, які здатна реалізувати в одне натискання кнопки, у тому числі еспресо, каву (лонг), капучіно та гарячу воду. Також є сенсор для приготування одразу двох порцій еспресо. Користувач може змінювати міцність напою (від даної опції залежить кількість грам кави, що використовуються для варіння однієї порції), температуру та об'єм.
Як і належить кавовим автоматам, тут є жорнова кавомолка з регульованим ступенем помелу та бункером на 250 грам. При необхідності також можна використовувати вже мелене зерно, засипаючи його в спеціальну шахту. Модель базується на перевіреній платформі ECAM зі знімною заварювальною групою, 1450-ватним термоблоком та 15-сильною помпою. З інших особливостей варто виділити можливість розмістити під носиком чашку заввишки 14 см, наявність 1.8-літрового резервуару для води та функції самоочищення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B чорний
Усі ціни 47 →Кавомашина DeLonghi ECAM 220.60.B | 17 333 грн. |
Кавомашина DeLonghi ECAM 220.60.B | 17 333 грн. |
Кавомашина Delonghi ECAM 220.60.B | 17 999 грн. |
Delonghi DeLonghi ECAM 220.60.B | 19 077 грн. |
Кавомашина Delonghi Magnifica Start (Black) (UA) ECAM 220.60.B | 17 489 грн. |
Модификації De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B
Ціни на De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.61.W білий | від 16 450 грн. | 9 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B чорний | від 15 494 грн. | 47 пропозицій |