Блок живлення MSI MPG GF A750GF WHITE
Відео 9Фото 5 |
MSI MPG GF A750GF WHITE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI MPG GF A750GF WHITE
Усі ціни 30 →MSI MPG 750W White (A750GF WHITE) A750GF WHITE | 5 299 грн. |
Блок живлення MSI MPG A750GF White 750W | 5 299 грн. |
Блок живлення Msi 750W (MPG A750GF WHITE) | 5 301 грн. |
Блок питания Msi 750W (MPG A750GF WHITE) | 5 301 грн. |
Блок живлення MSI MPG A750GF WHITE | 5 697 грн. |
ще 20 пропозицій
Неймовірно тихий, модульний, з хорошим вентилятором та OEM-виробником Great Wall (хтось скаже "Китай!", а я відповім, що 10-річна гарантія вважає інакше). Живить пічку 7970 у розгоні, без просадок по напрузі і тим більше вильотів. Планую брати 6600XT або 3060 ti, довіряю цьому джерелу на всі 100% Тихий, дешевий (як для блоку даної категорії), надійний, сумочка для проводів та наклейки в комплекті Їх нема. Це ідеальний БЖ |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
15 квітня, 14:45
Що обирати #
не можу решить чи брати цей, Be Quiet System Power 10 850w (чи вже Pure Power 12m тільки на 650в) або Asus TUF Gaming 750w, або...
XPG Kyber 750w?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації MSI MPG GF
Ціни на MSI MPG GF |
---|---|---|---|---|
MSI MPG GF A650GF | від 4 597 грн. | 54 пропозиції | ||
MSI MPG GF A750GF | від 4 740 грн. | 29 пропозицій | ||
MSI MPG GF A750GF WHITE | від 5 196 грн. | 30 пропозицій | ||
MSI MPG GF A850GF | від 5 476 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →