Монітор MSI PRO MP2422C 23.6 " чорний
Фото 6 |
MSI PRO MP2422C 23.6 " чорний
Діагональ:23.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI PRO MP2422C 23.6 " чорний
Усі ціни 47 →MSI 23.6" PRO MP2422C Black PRO MP2422C | 4 399 грн. |
Монітор 23.6" MSI PRO MP2422C | 4 399 грн. |
Монитор MSI 23.6" Pro MP2422C VA Black Curved PRO MP2422C | 4 408 грн. |
Монітор Msi Pro MP2422C | 4 474 грн. |
Монітор MSI PRO MP2422C | 4 399 грн. |
ще 20 пропозицій