Литий диск MSW 19 7x16/5x108 ET45 DIA73,1
Відео 4Фото 3 | від 5 798 до 7 799 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MSW 19 55
Характеристики
MSW 19 7x16/5x108 ET45 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSW 19 7x16/5x108 ET45 DIA73,1
Сортувати
MSW MSW 19 Full Silver (R16 W7.0 PCD5x108 ET45 DIA73.1) | 7 799 грн. |
MSW 19 R16 W7 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Silver W19194503T09 | 5 798 грн. |
MSW 19 R16 W7 PCD5x108 ET45 DIA73.1 Silver | 5 985 грн. |
Диски MSW 19 7x16 5x108 ET45 DIA73,1 (silver) (1000975775) | 7 231 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі