Литий диск ATS StreetRallye 6,5x16/5x108 ET48 DIA63,4
Відео 2Фото 50 | від 6 387 до 7 479 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації ATS StreetRallye 76
Характеристики
ATS StreetRallye 6,5x16/5x108 ET48 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS StreetRallye 6,5x16/5x108 ET48 DIA63,4
Сортувати
ATS STREETRALLYE Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4) | 6 999 грн. |
Ats Streetrallye R16 W6.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4 Silver SY65648F51-0 | 6 465 грн. |
ATS Streetrallye W6.5 R16 PCD5x108 ET48 DIA63.4 Polar Silver | 7 479 грн. |
Ats Streetrallye R16 W6.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4 Grey | 6 601 грн. |
Ats Streetrallye R16 W6.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4 Grey SY65648F57-6 | 6 387 грн. |
Ats Streetrallye R16 W6.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4 Silver | 6 683 грн. |
Диски ATS StreetRallye 6,5x16 5x108 ET48 DIA63,4 (dark grey) (1001116697) | 6 487 грн. |
Диски ATS StreetRallye 6,5x16 5x108 ET48 DIA63,4 (polar silver) (100111667 | 6 404 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі