Електродуховка Mystery MOT-3330
Mystery MOT-3330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mystery MOT-3330
Усі ціни 17 →Електропіч Mystery MOT-3330 | 3 599 грн. |
Настільна плита з духовкою Mystery MOT-3330 | 3 300 грн. |
Духовка електрична mot3330 (1500Вт) тм mystery | 3 496 грн. |
Електродуховка Mystery MOT-3330 | 3 543 грн. |
MYSTERY MOT-3330 | 3 290 грн. |
ще 12 пропозицій
anonim
2 жовтня 2018, 17:12
Да Вы б..., напишите где её купить в Мурманске или??? #
Устраивает цена меня как пенсионера, сколько вот не пытаюсь добиться, где купить в Мурманске так и не могу. Пишут в Эльдорадо, и еще в нескольких местах есть приезжайте, покупайте. Приезжаю, так «кипит твоё молоко» получаю от ворот поворот, были, кончились. Ждите привоза. Задолбали Вы уже.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →