Електродуховка GoodGrill GR-5001TR
GoodGrill GR-5001TR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoodGrill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoodGrill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GoodGrill GR-5001TR
Усі ціни 40 →Духовка настільна GoodGrill GR-5001TR Black Red | 3 562 грн. |
Електрична піч GoodGrill GR-5001TRВR | 3 799 грн. |
Електрична піч GoodGrill GR-5001TR GR 50л конвекція (сіра) | 3 329 грн. |
GoodGrill GR-5001TR GR | 3 390 грн. |
GoodGrill GR-5001TRGR | 3 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →