Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 25-4S-130 5.1 м 130 мм
Nasosy plus BPS 25-4S-130 5.1 м
130 мм
5.1 м
130 мм
5.1 м 180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2500 л/год
Макс. напір:5.1 м
Споживана потужність:62 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 25-4S-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 25-4S-130 5.1 м 130 мм
Усі ціни 9 →Насос циркуляционный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ BPS 25-4S-130 | 1 929 грн. |
Циркуляционный насос Насосы+ BPS25-4S-130, присоединительный комплект | 1 813 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 25-4S-130 | 2 177 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 25-4S-130 | 2 045 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 25-4S -130 | 2 061 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nasosy plus BPS 25-4S-130
Ціни на Nasosy plus BPS 25-4S-130 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus BPS 25-4S-130 5.1 м 130 мм | від 1 813 грн. | 9 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS 25-4S-180 5.1 м 180 мм | від 1 733 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →