Циркуляційний насос Nasosy plus BPS25-6SM-180 Ecomax 6 м 180 мм
Nasosy plus BPS25-6SM-180 Ecomax 6 м
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3600 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:45 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Функція видалення накипу при старті. 11 режимів роботи, режим ECO, 4 режиму пропоционального напору і об'ємної подачі, 4 режиму постійного напору і дві фіксовані швидкості обертання ротора. Є режим видалення повітря з насоса.
Всі характеристики
Характеристики BPS25-6SM-180 Ecomax
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS25-6SM-180 Ecomax 6 м 180 мм
Усі ціни 10 →Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS25-6SM-180 Ecomax | 4 312 грн. |
Циркуляционный насос Насосы+ Bps 25-6SM-180 Ecomax | 4 051 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 25-6SM-180 Ecomax | 4 865 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 25-6SM-18 | 4 378 грн. |
Циркуляційний насос NPO.BPS 25-6SM-180 Next шнур+гайки | 2 747 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Nasosy plus BPS25-6SM-180 Ecomax
Ціни на Nasosy plus BPS25-6SM-180 Ecomax |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus BPS25-4SM-130 Ecomax 4 м 130 мм | від 2 636 грн. | 9 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS25-4SM-180 Ecomax 4 м 180 мм | від 2 636 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus BPS25-6SM-130 Ecomax 6 м 130 мм | від 2 747 грн. | 8 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS25-6SM-180 Ecomax 6 м 180 мм | від 2 729 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →