Циркуляційний насос Aquatica 774112 4 м 1 1/2" 180 мм
Aquatica 774112 4 м
1 1/2"
180 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м 1"
130 мм
4 м 2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 2"
180 мм
7 м 1 1/2"
130 мм
7 м 1 1/2"
180 мм
7 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
200 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:65 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774112
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774112 4 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 17 →Насос циркуляционный Aquatica GPD25-4S/180 (774112) | 2 386 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica GPD25-4S / 180 774112 | 2 109 грн. |
Насос циркуляционный Aquatica 65Вт Hmax 4м Qmax 63л/мин (774112) | 1 896 грн. |
Aquatica Aquatica GPD25-4S/180 (774112) 774112 | 1 945 грн. |
Циркуляційний насос Aquatica 65 Вт 63 л/хв + гайки Ø1 774112 | 1 680 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Aquatica 774112
Ціни на Aquatica 774112 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774113 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774112 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 680 грн. | 17 пропозицій | ||
Aquatica 774111 4 м 1" 130 мм | від 1 589 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774114 4 м 2" 180 мм | від 1 898 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774133 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774136 6 м 1 1/2" 180 мм | від 4 930 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774130 6 м 1" 130 мм | від 1 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774134 6 м 2" 180 мм | від 1 613 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774139 7 м 1 1/2" 130 мм | від 2 134 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774138 7 м 1 1/2" 180 мм | від 2 130 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774140 7 м 2" 180 мм | від 2 677 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774141 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 618 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774142 8 м 2" 200 мм | від 3 618 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →