Циркуляційний насос Nasosy plus 15WBX-9 9 м 90 мм
Відео 2 |
Nasosy plus 15WBX-9 9 м
90 мм
9 м
90 мм
12 м 100 мм
Призначення:підвищення тиску ХВС
Продуктивність:940 л/год
Макс. напір:9 м
Споживана потужність:90 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 15WBX-9
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus 15WBX-9 9 м 90 мм
Усі ціни 9 →Насос для повышения давления НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ 15WBX-9 | 2 046 грн. |
Насос для повышения давления Насосы+ оборудование 15WBX-9 + реле протока + | 1 416 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование 15WBX-9 | 1 700 грн. |
Циркуляційний електронасос NPO 15WBX-9 | 1 608 грн. |
Циркуляційний насос Насоси + 15WBX-9 | 1 887 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nasosy plus 15WBX-9
Ціни на Nasosy plus 15WBX-9 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus 15WBX-9 9 м 90 мм | від 1 416 грн. | 9 пропозицій | ||
Nasosy plus 15WBX-12 12 м 100 мм | від 1 840 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →