Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 25-12S-180 12 м 1 1/2" 180 мм
Nasosy plus BPS 25-12S-180 12 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3720 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:245 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 25-12S-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 25-12S-180 12 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS25-12S-180 | 4 136 грн. |
Циркуляционный насос Насосы+ BPS25-12S-180, присоединительный комплект | 3 884 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 25-12S-180 (123716) 123716 | 4 665 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS25-12S-180 | 4 198 грн. |
Циркуляційний електронасос NPO BPS 25/12S -180 | 4 416 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 25-12S-180 | 4 665 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →