Заглибний насос Nasosy plus DSP-750PD
Nasosy plus DSP-750PD відцентровийпоплавковий вимикач 11.5 м³/год 7.5 м 14.5 м³/год 9 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus DSP-750PD
Усі ціни 12 →Насос дренажный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ DSP 750PD | 2 259 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование DSP 750PD | 2 085 грн. |
Насосы+Оборудование Дренажный насос Насосы+Оборудование DSP 750PD (1203) | 1 960 грн. |
Дренажний насос Насоси + Обладнання DSP750PD (132007) | 2 085 грн. |
Дренажно-фекальний насос NPO DSP-750PD | 1 973 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nasosy plus DSP-750PD
Ціни на Nasosy plus DSP-750PD |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus DSP-550PD | від 1 832 грн. | 10 пропозицій | ||
Nasosy plus DSP-750PD | від 1 843 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →