Заглибний насос Nasosy plus DSP-750P
Nasosy plus DSP-750P відцентровийпоплавковий вимикач 7.5 м³/год 8 м 11 м³/год 8.5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus DSP-750P
Усі ціни 9 →Насос дренажный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ DSP 750P | 1 961 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование DSP 750P | 1 910 грн. |
Насосы+Оборудование Насос дренажный Насосы+Оборудование DSP 750P (1201) | 1 795 грн. |
Дренажно-фекальний насос NPO DSP-750P | 1 811 грн. |
Дренажний насос Насоси+ DSP750P NPO | 1 724 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Nasosy plus DSP-750P
Ціни на Nasosy plus DSP-750P |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus DSP-550P | від 1 515 грн. | 10 пропозицій | ||
Nasosy plus DSP-750P | від 1 722 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →