Корм для собак Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 10 кг (NPSC47593)
Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 10 кг
Сухий корм для собак Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain FrВага упаковки - 10 кг, Призначення - для активних собак, Клас - суперпреміум, Вік - для будь-якого віку, Розмір породи - вели... щека, середня, Тип упаковки - мішок, Країна-виробник товару - Литва Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 4 702 грн. |
Корм Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish AlГосподарі білошерстих і світлошерстих собак нерідко стикаються з такою проблемою, як потемніння шерсті в області очей та інши... щех частинах тіла домашнього улюбленця, таких як: борідка, лапки тощо. Саме для вирішення цієї проблеми при співпраці з професійними заводчиками та експертами в галузі харчування домашніх тварин, а також з урахуванням передових досліджень та застосуванням новітніх технологій, було розроблено спеціалізовану лінійку сухих кормів WHITE DOGS. Розроблено спеціально для білошерстих вихованців Добре відібрані джерела незамінних жирних кислот Омега-3 — олія огірковика та лосося — допомагають посилити та підтримати інтенсивність білого забарвлення шерсті, а також зберегти здоров'я шкіри. Містить білу рибу В основі корму, легкозасвоюване джерело білка найвищої якості – біла риба, що має гіпоалергенні властивості. Ретельно відібрані джерела білка сприяють очищенню слізного та слинного секрету, що у свою чергу допомагає запобігти появі коричневих потемнінь в області очей, мордочки та лап домашньої тварини. Гіпоалергенний продукт Сухий корм містить тихоокеанську тріску, мерланг та атлантичну тріску, відомі своїми гіпоалергенними властивостями. Більше того, у білій рибі, порівняно з будь-якою іншою рибою, міститься більша кількість вітамінів А та D, які особливо необхідні для підтримки загального здоров'я собаки. Універсальна гранула Гранули даного корму мають універсальний розмір - 13-15 мм, тому продукт оптимально задовольняє потреби собак усіх розмірів та віку: він не надто великий для вихованців малих порід, але й не надто дрібний, що запобігає можливості подавитися. Цей корм чудово підійде для собак великих порід, яким подобаються гранули дрібного розміру, оскільки характеризуєтьс Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 4702 Поскаржитись | 4 232 грн. |
Nature's Protection Сухий корм для собак Nature's Protection Superior Care+ 221 грн бонус, Вага упаковки - 10 кг, Призначення - для активних собак, Клас - суперпреміум, Вік - для будь-якого віку, Роз... щемір породи - велика, середня, Тип упаковки - мішок, Країна-виробник товару - Литва Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 4 702 грн. |
Сухий беззерновий корм Nature's Protection з білою рибою для собак усіх ро | 4 702 грн. |
Сухий корм для собак Nature's Protection Superior Care 10 кг (NPSC47593) | 5 169 грн. | Продавець: ВІХА |
Серія Natures Protection Superior Care White CoatПорівняти в таблиці →
від 690 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 748 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 5 255 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 113 грн.
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки 44.5%, кролячі серця 25%, клас: суперпреміум
від 4 600 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 646 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 170 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 2 032 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 3 900 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 122 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: риба 50.8%, кролячі вуха 38%, клас: суперпреміум
від 3 957 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 5 968 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 174 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 4 місяців, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 24%, картопляний крохмаль, перова мука, водорості, клас: суперпреміум
від 1 298 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 185 грн.
ласощі, палички, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: біла риба 24%, картопляна м'якоть, крохмаль, борошно з пір'я, горох, клас: суперпреміум
від 3 567 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, стерилізованим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: біла риба 42%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 230 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 3 910 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
Переваги:
- один корм для собак усіх розмірів та на всіх етапах життя
- гіпоалергенний
- формула «без сліз»
- здоров'я шкіри та вовни
- натуральні антиоксиданти
- без зернових
Модификації Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages
Ціни на Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 4 кг | від 1 780 грн. | 5 пропозицій | ||
Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 10 кг | від 4 232 грн. | 5 пропозицій | ||
Natures Protection White Dogs Grain Free All Life Stages 17 кг | від 5 621 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 346 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, рис 26%, ячмінь, жир птиці, горох, рибне борошно, клас: суперпреміум
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 3 150 грн.
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 4 400 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 956 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для зубів, гіпоалергенний, в составе: 35% білок комах, картопляний жом, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
від 4 198 грн.
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 748 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 195 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 4 734 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 4 020 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курча 25%, лівер курчати, овес 23%, жир, яйця, овочі, трави, клас: суперпреміум