Рушникосушарка LARIS Quatro E L 500x800 73207656
Фото 6 | від 7 458 до 9 096 грн. Порівняти ціни 13 → |
Модифікації LARIS Quatro E 5
Характеристики
LARIS Quatro E L 500x800 73207656 |
|
Регулятор має чотири рівні регулювання потужності. При вимкненні з мережі рівень температури зберігається в пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LARIS Quatro E L 500x800 73207656
Сортувати
Електрична рушникосушарка Laris Кватро П10 лівий 500x800 Е хром 73207656 | 9 096 грн. |
Laris Laris Кватро П10 500х800 S (73207656) 73207656 | 9 096 грн. |
Laris Рушникосушарка електрична Laris Кватро П10 500 х 800 Ліве підключенн | 7 458 грн. |
Електрична рушникосушарка Laris Кватро П10 500 х 800 Е (підкл. зліва) S (7 | 7 459 грн. |
Электрический полотенцесушитель Laris Кватро П10 500 х 800 Э (подкл. слева | 9 096 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо