Похідний ніж NEO Tools 63-025
Відео 2Фото 2 |
NEO Tools 63-025 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO Tools 63-025
Neo Tools 63-025 | 540 грн. |
Ніж NEO 63-025 складний з фіксатором, чохол | 599 грн. |
Ніж складаний з фіксатором, титановий NEO Tools (63-025) 63-025 | 577 грн. |
Ніж будівельний Neo Tools з фіксатором (63-025) 63-025 | 510 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →