Мисливський ніж NEO Tools 63-105
Фото 8 |
NEO Tools 63-105 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO Tools 63-105
Усі ціни 8 →NEO 63-105 | 278 грн. |
Ніж NEO 63-105 Фікс.лезо, чохол | 515 грн. |
NEO 63-105 | 278 грн. |
Нож универсальный Neo Tools, 215 мм, лезвие 95 мм, рукоятка двухкомпонентн | 278 грн. |
Ніж універсальний NEO (63-105) 63-105 | 278 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →