Автолампа Neolux LED Interior C5W 6000K 2pcs (NF6436CW-02B)
Neolux LED Interior C5W 6000K 2pcs |
|
Довжина лампи – 36 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Neolux LED Interior C5W 6000K 2pcs
Усі ціни 10 →Лампа Neolux світлодіодна 12V C5W Led 0.5W Sv8.5 (2шт) (NENF6436CW-02B) | 268 грн. |
Світлодіодна автолампа NEOLUX C5W 12V 0.5W SV8,5-8, комплект (2шт) NF6436C | 238 грн. |
Лампа Neolux світлодіодна 12V C5W Led 0.5W Sv8.5 (2шт) (NENF6436CW-02B) | 268 грн. |
Лампа Neolux світлодіодна 12V C5W Led 0.5W Sv8.5 (2шт) (NENF6436CW-02B) NE | 268 грн. |
NEOLUX NF6436CW02B | 233 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →