Змішувач Haiba Sentosa 001 HB0354
Haiba Sentosa 001 HB0354 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Sentosa 001 HB0354
Усі ціни 13 →Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA SENTOSA 001 хром латунь HB035 | 1 733 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba SENTOSA 001 (HB0354) | 1 733 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba SENTOSA 001 HB0354 | 1 733 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba SENTOSA 001 (HB0354) | 1 733 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba латунний ручка напівоборот SENTOSA 001 HB03 | 1 733 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →