Змішувач Ferro Smile BSM2
Ferro Smile BSM2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Smile BSM2
Усі ціни 6 →Ferro Ferro Smile BSM2 | 1 256 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний FERRO Smile хром латунь з донним кл | 1 256 грн. |
Змішувач для раковини Ferro Smile (BSM2) BSM2 | 1 256 грн. |
Змішувач-кран FERRO SMILE (BSM 2) | 1 256 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний FERRO Smile хром латунь з донним кл | 1 256 грн. |
Змішувач для умивальника Ferro Smile BSM2 | 1 333 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →