Мийка високого тиску Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PC (128471257)
Відео 2Фото 8 |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PC |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PC
Усі ціни 7 →Мінімийка високого тиску Nilfisk CORE 130-6 PowerControl - PC (128471257) | 8 869 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Pc Eu | 8 651 грн. |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PC | 11 562 грн. |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Pc Eu | 8 862 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk CORE 130-6 PowerControl - PC (128471257) | 8 859 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk CORE 130-6 PowerControl - PC (12847125 | 8 865 грн. |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol PC | 11 844 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →