Мийка високого тиску Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Patio (128471305)
Фото 10 |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Patio |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Patio
Усі ціни 7 →Мінімийка високого тиску Nilfisk CORE 140-6 PowerControl - PATIO (12847130 | 10 087 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Patio | 9 840 грн. |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Patio | 9 600 грн. |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Patio | 12 505 грн. |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Patio | 10 080 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk CORE 140-6 PowerControl - PATIO (12847130 | 10 077 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk CORE 140-6 PowerControl - PATIO (12847 | 10 083 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →