Кавоварка Nivona CafeRomatica 960 чорний (NICR 960)
Відео 13Фото 17 |
Nivona CafeRomatica 960 чорний сірий чорний |
|
Високотехнологічна автоматична кавова машина з фірмовою системою Aroma Balance System і зручним сенсорним кольоровим LCD-дисплеєм. Працює з зерновим і меленою кавою. Обладнана автоматизованим капучинатором Spumatore Duo, підтримує бездротовий інтерфейс Bluetooth для віддаленого управління зі смартфона. Відрізняється вбудованої надтихої кавомолкою з регульованим ступенем подрібнення і багатобарвної LED-підсвічуванням ємності для води і чашок.
Кавоварка Nivona NICR 960 призначена для приготування еспресо, інших видів кави на його основі і широкого асортименту кавово-молочних напоїв. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії з лінійки Nivona CafeRomatica 2019-го року. Повністю автоматизує всі етапи приготування, включаючи: помел, пресування, попереднє змочування, заварювання, створення характерною молочної пінки і додати її до кави. Здатна готувати гаряче молоко або кип'ятити воду для заварювання чаю. Крім цього, машина може запам'ятовувати до дев'яти користувальницьких рецептів. Завдяки значному об'єму контейнера для води (2,2 л) підійде для приготування кави в офісі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Купити Nivona CafeRomatica 960 чорний
Усі ціни 33 →Кавомашина NIVONA CafeRomatica NICR 960 | 44 190 грн. |
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 960 | 45 754 грн. |
Nivona CafeRomatica NICR 960 офіційна гарантія 24 міс, the best model | 43 799 грн. |
Кавомашина Nivona CafeRomatica 960 (NICR 960) | 46 219 грн. |
- Автоматичний контроль рівня води та кавових зерен
Модификації Nivona CafeRomatica 960
Ціни на Nivona CafeRomatica 960 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 970 сірий | від 44 780 грн. | 36 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 960 чорний | від 43 000 грн. | 33 пропозиції |