Кавоварка Nivona Cube 4'106 чорний (300004106)
Відео 1Фото 7 |
Nivona Cube 4'106 чорний білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nivona Cube 4'106 чорний
Усі ціни 29 →Кавомашина Nivona CUBE 4106 | 15 999 грн. |
Nivona CUBE 4106 new 2024 офіційна гарантія 24 міс new зпч | 14 999 грн. |
Кавомашина автоматична Nivona Cube 4106 | 15 592 грн. |
Кавомашина Nivona CUBE CUBE4106 | 15 999 грн. |
NIVONA CUBE 4106 | 14 995 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nivona Cube 4'106
Ціни на Nivona Cube 4'106 |
---|---|---|---|---|
Nivona Cube 4'102 білий | від 15 038 грн. | 24 пропозиції | ||
Nivona Cube 4'106 чорний | від 14 845 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →