Змішувач Nobili Rubinetterie Seven SE124119/1CR
Фото 5 |
Nobili Rubinetterie Seven SE124119/1CR |
|
Двоступінчастий картридж для заощадження води. Змішувач має аератор із шарнірним з'єднанням. Аератор із захистом від утворення вапняного нальоту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Seven SE124119/1CR
Усі ціни 22 →Nobili Nobili Seven Black SE124119/1BM | 10 621 грн. |
Змішувач для біде Nobili SEVEN BLACK SE124119/1BM | 10 220 грн. |
Змішувач для біде NOBILI SEVEN BLACK (SE124119/1BM) SE124119/1BM | 9 559 грн. |
Змішувач для біде Seven (SE124119-1CR), Nobili | 7 052 грн. |
Змішувач NOBILI SE124119/1BM | 9 698 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →