Змішувач Nobili Rubinetterie Live LV00128CR
Фото 4 |
Nobili Rubinetterie Live LV00128CR |
|
Двоступінчастий картридж для заощадження води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Live LV00128CR
Усі ціни 8 →Nobili Live LV00128BM | 26 603 грн. |
Змішувач для умивальника на стільницю Nobili Live LV00128BM | 27 004 грн. |
Nobili Live LV00128BM | 26 603 грн. |
Змішувач для умивальника Live (LV00128CR), Nobili | 18 017 грн. |
Змішувач для умивальника високий без донного клапану хром Nobili Італія LV | 14 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →