Комп'ютерне крісло Noblechairs Hero
Відео 4Фото 20 |
Noblechairs Hero |
|
Ергономічне та надійне комп'ютерне (геймерське) крісло з великим сидінням та високою спинкою, обладнаною механізмом регулювання кута нахилу та розвиненою бічною підтримкою. Також варто відзначити 4D-підлокітники, що повністю настроюються, газліфт 4-го класу і стильний зовнішній дизайн, який може мати шість варіантів різних колірних рішень. Підійде для міцних та високих людей.
Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, здатний забезпечити комфорт під час тривалої роботи за монітором та тривалих ігрових сесій. Крім початківців та професійних геймерів, комп'ютерне крісло Noblechairs Hero підійде для програмістів та тестувальників, веб-дизайнерів, фахівців з кібербезпеки, монтажерів відео, редакторів та копірайтерів та інших IT-фахівців, які проводять багато часу за ПК. Несуча рама цієї моделі виконана зі сталі та здатна справлятися з механічними навантаженнями, які створює доросла людина вагою до 150 кг. Висока ергономічна спинка з підтримкою найбільш навантажених відділів хребта зменшує втому і знижує напругу в шиї. Зручний механізм відкидання дозволяє встановити кут нахилу спинки від 90 до 135 °.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noblechairs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noblechairs.
Купити Noblechairs Hero
Усі ціни 58 →Крісло геймерське Noblechairs HERO Black/Platinum White | 21 999 грн. |
Noblechairs Крісло геймерське Hero Black/Platinum White (NBL-HRO-PU-BPW) N | 21 999 грн. |
Noblechairs HERO (NBL-HRO-PU-GOL) Black/Gold NBL-HRO-PU-GOL | 21 999 грн. |
Noblechairs Hero PU leather black/gold (NBL-HRO-PU-GOL) | 19 790 грн. |
Крісло ігрове Noblechairs Hero Black/Gold (NBL-HRO-PU-GOL) NBL-HRO-PU-GOL | 19 999 грн. |