Кнопковий телефон Nomi i1880 0 Б
Фото 13 |
Nomi i1880 0 Б
Екран:1.77 ", 160x128, 116 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Процесор:Unisoc SC6533
Акумулятор:600 мАгод, знімний
Вага:50 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nomi i1880 0 Б
Усі ціни 52 →Мобільний телефон Nomi i1880 Red (червоний) | 499 грн. |
Nomi i1880 Black | 499 грн. |
Nomi i1880 Black STH0015897 | 519 грн. |
Мобильный телефон Nomi i1880 Red+Black, 2 Sim, 1.77" (128x160) TN, microSD | 648 грн. |
Мобільний телефон Nomi i1880 Black | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →