Кнопковий телефон Nomi i2830 0 Б
Фото 4 |
Nomi i2830 0 Б
Екран:2.8 ", 320x240, 143 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Процесор:MediaTek MT6261D
Камера:0.3 МП
Акумулятор:3000 мАгод, знімний
Вага:122 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nomi i2830 0 Б
Усі ціни 14 →Мобільний телефон Nomi i2830 Black (чорний) | 999 грн. |
Мобiльний телефон Nomi i2830 Dual Sim Black i2830 Black | 999 грн. |
Мобильный телефон Nomi i2830 Dual Sim Black i2830 Black | 939 грн. |
Nomi i2830 Black | 999 грн. |
Мобільний телефон Nomi i2830 Black | 1 130 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →